MobilTeknoloji Haberleri

YouTube İçin En İyi Video Düzenleme Uygulamaları

YouTube için en iyi video düzenleme uygulamaları sayesinde, giriş ve orta seviye içerik üreticileri başlangıç maliyetlerini artırmadan video içeriklerini daha rahat düzenleyebilirler. İleri seviyedeki içerik üreticileri profesyonelliğin gereği olarak daha profesyonel uygulamalar kullansalar da, listemizde yer alanlar giriş ve orta seviye için tatminkâr özellikler sunuyorlar.

YouTube İçin En İyi Video Düzenleme Uygulamaları Neler?

YouTube içeriklerinizin albenisini dolayısıyla izlenme oranlarını artırmak için, videolarınıza farklı özellikler ekleme ve çeşitli şekillerde düzenlemeye ihtiyaç duyabilirsiniz. YouTube için en iyi video düzenleme uygulamaları, sundukları ücretsiz özellikler ile videolara daha fazla şıklık katmak için ideal uygulamalar olarak öne çıkıyorlar.

Veed Online Video Editor

 Veed Online Video Editor

Adından da anlaşılacağı üzere online bir video editör uygulamasıdır. Uygulamanın mobil ve masaüstü sürümleri olmasa da online ortamda videolarınızı düzenlemenize imkân veriyor.

Genel ihtiyaçlara hitap eden uygulama, ücretli ve ücretsiz versiyonları ile video düzenleme ihtiyacı duyanlara hitap ediyor.

iMovie Video Editor

iMovie Video Editor

iMovie video düzenleme programları arasında fazlasıyla ilgi gören isimlerden biridir. Editörü piyasaya süren geliştiriciler, daha önceki sürümlerde de bu konuda ne kadar iddialı olduklarını kanıtladılar.

Ücretsiz kullanılabilecek uygulama olmasının yanı sıra birçok uygulamanın ücretli sürümüne yakın özellikler sunmaktadır.

Final Cut Pro X

Final Cut Pro X

Ücretli ve ücretsiz versiyonları bulunan uygulamanın ücretsiz sürümü, giriş seviye kullanıcıların ihtiyaçlarına fazlaca cevap verebilecek özellikler taşıyor. Ücretli sürümünde ise reklamsız kullanımın yanı sıra, daha gelişmiş özellikler bulabilirsiniz.

Cyberlink PowerDirector Ultra

Cyberlink PowerDirector Ultra

Ultra ekinden anlayabileceğiniz gibi, uygulama klasik video editörlerine göre ultra özellikler sunmasıyla öne çıkmaktadır. Ücretli sürümü olsa da bedava sürümünde de birçok farklı özelliği bir arada görebilirsiniz.

Adobe Premiere Rush

Adobe Premiere Rush

Adobe dünya genelinde bilişim sektöründe ismini kanıtlamış markalardan biri olarak öne çıkıyor. Video düzenleme konusunda da başarılı yazılımlar geliştiren marka, Premiere Rush ile bunu bir kez daha gözler önüne sermiştir. Ücretsiz kullanımında bile birçok gelişmiş özelliği sunan Adobe, şık tasarımı ve basit arayüzü ile de dikkat çekiyor.

DaVinci Resolve

DaVinci Resolve

Birbirinden şık grafikler hazırlamak ve videolarınızı daha profesyonel bir sunumla hazırlamak istiyorsanız, DaVinci Resolve tercihlerinizden biri olmalıdır.

Video düzenlemesinin dışında video uzantı değişikliği gibi özellikleri bir arada bulabilir, videolarınız için kapak görselleri de hazırlayabilirsiniz.

Güncel Tekno

Merak ediyor, araştırıyor, öğreniyor ve paylaşıyoruz...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı!

Bir Reklam Engelleyiciyi etkinleştirmiş olabileceğinizi fark ettik. Lütfen sitemizin en iyi şekilde Reklam Engelleyiciler kapalıyken deneyimlendiğini unutmayın.