Mobil

Vodafone Müşteri Hizmetleri Bağlanma

Vodafone Müşteri Hizmetleri Bağlanma

Vodafone, sadece ülkemizde değil Avrupa ve dünyanın farklı noktalarında 70 milyonun üzerinde abonesi bulunan mobil operatördür. Toplam kullanıcı sayısına bakıldığında Vodafone, bazı Asya ülkesi operatörlerinin ötesinde çok ciddi bir kullanıcı sayısına ulaşmıştır.

Bütün mobil operatörlerde olduğu gibi müşteri temsilcisine hızlı şekilde ulaşmak olduğunda bazı kısa yolları kullanarak hızlı bağlanmak mümkün olabilir.

Burada yer alan bilgiler belirli aralıklarla operatörün, durumuna göre değişkenlik gösterebilir. Eğer sesli yanıt sistemi ya da tuşlama yapılan sistem soruları değiştirilirse burada kısa süre içerisinde sizin için güncelleme yapacağımızı belirtmek istiyoruz.

Vodafone Müşteri Temsilcisi Hızlı Bağlanma

Öncelikle 0542 542 00 00 numarasını arayalım. Dilerseniz daha kısa süre içerisinde ulaşmak için sadece 542 numarasını da tuşlayabilirsiniz. Bazı ön ödemeli hatlarda 542 numarası birkaç seferden sonra otomatik olarak kapanabilmektedir. Böyle bir sorunla karşılaşmanız durumunda doğrudan ilk verdiğimiz numarayı tuşlamanız yeterli olacaktır.

Burada püf nokta telesekreterin konuşmasını kesmeden cümlesini tamamlamasını beklemektir. Bu sayede müşteri hizmetleri yetkisine ulaşmak için ekstra bir işlem yapmanıza gerek kalmaz.

Aşağıda verdiğimiz numara ve işlemler değişeceği için cümleleri de sizin için yazdık.

Aradığınız numara ile işlemi tamamlamak için (yapmak için) 1’i tuşlayın.

Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek ve bakiye sorgulamak için 1’i tuşlayın.

Müşteri temsilcisine bağlanmak için 6’yı tuşlayın.

Burada asıl önemli olan nokta tuşlama sırası değil, tuşlama konusunda istenen numaralardır. O sebepledir ki, dinlemeniz önemli olacaktır.

Vodafone abonelerine bazı konu başlıklarında hatırlatmalar yapmak adına kullanım alışkanlığınıza göre yeni durumlar tanımlayabilmektedir.

Vodafone Müşteri Hizmetleri Bağlanma

Kişiye Özel Menü

Şu şekilde örnek verebiliriz. Çok sık internet kullanan yada internet paketi bitiren müşterilerine verdiği  seçenekler arasında:

İnternet paketinizi artırmak için 3’ü tuşlayın. Şeklinde bir giriş söz konusu olabilir. Böyle bir sorunla karşılaşmamak adına yukarıda verdiğimiz tuşlamalar yerine cümleleri takip ederseniz müşteri temsilcisine daha hızlı bağlanabilirsiniz.

Hızlı Bağlanmak İçin:

Zaman sorununuz var ve hızlı bir şekilde bağlanmak mı istiyorsunuz? O zaman 1 – 1 – 6’yı tuşlamanız durumunda %80 ihtimalle doğrudan müşteri temsilcisine bağlanırsınız.

Güncel Tekno

Merak ediyor, araştırıyor, öğreniyor ve paylaşıyoruz...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı!

Bir Reklam Engelleyiciyi etkinleştirmiş olabileceğinizi fark ettik. Lütfen sitemizin en iyi şekilde Reklam Engelleyiciler kapalıyken deneyimlendiğini unutmayın.