Mobil

Vivo En Çok Tavsiye Edilen Marka Oldu

Vivo En Çok Tavsiye Edilen Marka Oldu

Dijital dünya ile tüketiciler içinde sağlam köprüler kuran Vivo, global inceleme şirketi Ipsos ‘un gerçekleştirdiği araştırmada Android dünyasının en çok önerilen markası oldu.

Dünyada parlak zeka telefon sevkiyatlarında ilk sıralarda yer edinen vivo, kullanıcı deneyimi ve tavsiyelerinde de rakiplerinin önünde yer alıyor. Araştırma şirketi IPSOS tarafından bütün Türkiye’yi kapsayan ve 16-50 yaş aralığında 1301 kişinin katılımıyla araştırmada, en oldukça önerilen Android markası vivo oldu!

Farklı ürün modelleriyle yüksek teknolojiyi ulaşılabilir kılan Vivo’nun başarısının temelinde kullanıcıların ihtiyaçlarını ve fikirlerini her vakit ilk sıraya geliyor. Teknoloji devi Vivo’nun kusursuz tasarımı ileri teknolojiyle harmanlayarak kusursuz satın alan deneyimiyle beraber sunması markayı kullanıcıları tarafından en oldukça tercih edilen Android telefon kategorisinde ilk sıralara çıkarıyor. Tüketicilerin en oldukça tavsiye ettiği marka olarak rakiplerini %72’lük bir oranla geride bırakan Vivo Android parlak zeka telefonlar alanında da liderliği sahip çıkıyor. Araştırmaya katılanlar Vivo’yu şık tasarımı, incelik ve hafifliği ve mucizevi kamera performansı ile tavsiye edebileceklerini ifade ediyorlar. Kamera performansının yanı sıra Vivo kamerasıyla çekilen Selfie deneyimleri de kullananların altını çizdiği bir başka nokta. Araştırma tasavvur ve kamera özelliklerinin yanı sıra Android markalar içerisinde Vivo’nun işletim sistemiyle ayrıştığını ortaya koyuyor.

Vivo En Çok Tavsiye Edilen Marka Oldu

Funtouch 12 ile kusursuz kullanıcı deneyimi Kullanıcı memnuniyetini geliştirmek ve kusursuz bir tecrübe sunmak için Vivo’nun geliştirdiği Android tabanlı Funtouch OS ile Vivo akıllı telefonlar kullanıcılarının vazgeçemediği cihazlara dönüşüyor. Yakın zamanda Türkiye’de piyasaya sürülen V23 5G modelinde de bulunan yeni Funtouch OS 12 aktüel Android 12 versiyonu temel alıyor ve Android sisteminin en son özelliklerinin ilk defa deneyimlenmesini sağlıyor.  Funtouch OS “widget”, ve “çıkartmalar” şeklinde kullanımı kolay fonksiyonlar ile mütevazi ve basit deneyimi geliştiriyor. Funtouch OS içerisinde bulunan Nano müzik çalar ile Spotify benzer biçimde uygulamalara ana monitör üstünden tek tuşla ulaşırken çıkartmaların işlevsel özellikleri ile telefona renk katmanın ötesinde su tüketiminden hususi gün hatırlatmalarına birçok ilave hususiyet ile kullanıcılar günlük yaşantılarını kolaylaştırabiliyor. Son dönemde artan güvenlik endişeleri ve uygulamaların erişim taleplerine karşı kullanıcıların telefonları kullanırken güvende hissetmelerini sağlamak adına Vivo, Funtouch OS 12 “ekran kilitlendiğinde ve kapatıldığında kilidi aç” ayarı ile güvenlikle alakalı tüm açıkları kapatıp hiç bir kör noktaya yer bırakmıyor.

Uygulamalar kamera, lokasyon ya da mikrofon erişimi sağladığında ana monitör üzerinden semboller ile ikazlar vererek kullanıcıların muhtemel hiç bir erişim ihlalini gözden kaçırmamalarına hizmet ediyor.

Vivo, Türkiye’de 2021 senesinde açmış olduğu fabrikası ile Türk tüketicilerine en iyi teknolojiyi ulaşılabilir fiyatlarla ulaştırmayı hedefliyor. Bu doğrultuda, Vivo’nun şık tasarımıyla dikkat çeken ve işletim sistemiyle kullanıcılara en iyi deneyimi sunan Y serisi modellerini tüketicilerle bir araya getiriyor.

Bunun yanı sıra Türkiye pazarına V21 ile süratli bir giriş yapan Vivo, orta üst segmentte konumlandırdığı V serisi ürünleriyle yüksek teknolojiyi tüketicilere sunuyor. V21 ve yeni lanse edilen V23 5G modelleri, zarif tasarımları ile beğeni toplarken eşi olmayan kamera sistemleri ile birçok önce imzasını Türkiye’ye taşıyor.

Güncel Tekno

Merak ediyor, araştırıyor, öğreniyor ve paylaşıyoruz...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı!

Bir Reklam Engelleyiciyi etkinleştirmiş olabileceğinizi fark ettik. Lütfen sitemizin en iyi şekilde Reklam Engelleyiciler kapalıyken deneyimlendiğini unutmayın.