Mobil

Twitter da Hediye gönderme dönemi başlıyor!

Twitter da Hediye gönderme dönemi başlıyor!

Twitter INC‘nin üzerinde çalıştığı yeni özellik “Hediye” özelliği kullanıcılarıyla buluştu. Yakın zamanda platforma gelmesi beklenen “hediye” butonu beğendiğiniz bir tweet’in sahibine hediyeler gönderebileceksiniz.

Alessandro Paluzzi ile Jane Manchun Wong tarafından tasarlanan bu yeni özellik, Twitter fenomenlerinin gelir kazanması için önemli bir adım gibi gözüküyor.

Tam anlamıyla nasıl kullanılacağı anlaşılamayan bu özellik, kripto para hediyesi şeklinde ya da uygulama içi para birimi ile mi çalışacağı bilinmiyor.

İşte “Hediye” butonu:

Twitter’da “hediye” gönderme dönemi başlıyor!

TikTok gibi birçok sosyal medyalarda gördüğünüz uygulama içi hediye gönderme özelliğinin Twitter’a da gelmesi çok sürpriz bir gelişme olmadı. Twitter INC sözcülerinin, kullanıcıları arasındaki etkileşimi bir üst seviyeye çıkartmak için yeni yollar aradıklarını, bunun da onlardan bir tanesi olduğunu açıkladılar. Ancak bu özelliğin detaylarıyla ilgili hiçbir bilgi verilmedi.

Ayrıca yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi kullanıcı adının yanında bir de mikrofon simgesi gözükmektedir. Bu simgenin de ne anlama geldiği henüz bilinmiyor.

 

Güncel Tekno

Merak ediyor, araştırıyor, öğreniyor ve paylaşıyoruz...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı!

Bir Reklam Engelleyiciyi etkinleştirmiş olabileceğinizi fark ettik. Lütfen sitemizin en iyi şekilde Reklam Engelleyiciler kapalıyken deneyimlendiğini unutmayın.