Mobil

Silinen TikTok Hesabı Nasıl Geri Alınır ?

Tiktok hesabınızı geri almak istiyorsanız sizin için hazırladığımız yazımıza göz atabilirsiniz. Aşağıda yer alan bilgileri uygulayarak hesabınızı geri alma ihtimaliniz olabilir.

Dünya’da TikTok uygulaması popülerliğini gün geçtikçe daha da çok arttırmaya devam ediyor. Birçok kullanıcı 15 saniyelik videolar izleyerek TikTok’ta zaman geçiriyor. TikTok kullanıcıları, kendi kısa videolarını yayınlayarak herkesle paylaşım yapabiliyor. Oluşturdukları videolara, özel efektler, etiketler ve müzikler ekleyebiliyor. Videoları düzenleme, birleştirme ve kopyalama için de basit araçlar sunan TikTok, sizlere anlık paylaşım imkanı sağlıyor.

Silinen TikTok Hesabı Nasıl Geri Alınır ?

Tiktok’un yardım bölümünden silinen hesap için bir kurtarma yöntemi bulunmamaktadır. Tiktok’ta silinen hesabınızı geri getirmek için yapmanız gereken tek şey yardım bölümündeki seçeneklere göz atmanızdır. İletişim bölümüne sorununuzu detaylı rapor etmeniz faydalı olacaktır. Rapor sonrası düşük ihtimalde olsa, hesabınızı geri alma imkanınız mevcuttur. Yalnız TikTok hesabınızın geri alabilmeniz için önemli bir nedeninizin bulunması gerekmektedir. Sahibi olduğunuz TikTok hesabınızın sizden izinsiz çalınıp yasal olmayan yollardan kapatıldıysa, mağdur olduğunuz anlamına gelir. TikTok bu konuyu göz önünde bulundurarak hesabınız için bir değerlendirme yapabilir.

Silinen TikTok Hesabı Nasıl Geri Getirilir ?
Silinen TikTok Hesabı Nasıl Geri Alınır ?

TikTok Hesabınız Neden Silinmiştir ?

 

  • Hesabınızın başka kişiler tarafından çalınıp kapatılması,

 

  • TikTok uygulaması yasal politikalarından dolayı engellenme,

 

  • Hesabınız hakkında yapılan şikayet nedeniyle hesabınızın silinmesi
Silinen TikTok Hesabı Nasıl Geri Getirilir ?
Silinen TikTok Hesabı Nasıl Geri Alınır ?

TikTok Hesabınız Kapatıldığı Zaman Videolarınız Silinir Mi ?

 

Hesabınızı silinmesi veya askıya alınması durumunda videolarınız silinmeyecektir. Ancak hesabınızın silinmesinden dolayı yönetim hakkına da sahip olamayacaksınız.

Hesabınız geri açılırsa eski videoları düzenleme ve yönetme hakkınız bulunmaz. TikTok müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek konu ile alakalı sorunları kendilerine iletebilirsiniz. TikTok yardım merkezinden geri dönüş alabilmek için bir kez mail atmanız yeterli olamayabilir. TikTok, iOS ve Android’le beraber Amazon Platformu için de ücretsiz araçlar bulunduruyor. TikTok, 150 ülkede 1 milyar aktif kullanıcısı ile hizmet veriyor. Türkiye’de de TikTok uygulaması oldukça popülerdir. Ülkemizde Google Play Store’de en fazla indirilen uygulama olmayı başaran TikTok, hızla büyümesine devam ediyor.

Silinen TikTok Hesabı Nasıl Geri Getirilir ?
Silinen TikTok Hesabı Nasıl Geri Alınır ?

TikTok hesabınız silindiyse, destek hattıyla ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Sorunlarınızı inceleyen TikTok yardım ekibi onay vermesi halinde hesabınızı yeniden aktif duruma getirecektir.

Güncel Tekno

Merak ediyor, araştırıyor, öğreniyor ve paylaşıyoruz...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı!

Bir Reklam Engelleyiciyi etkinleştirmiş olabileceğinizi fark ettik. Lütfen sitemizin en iyi şekilde Reklam Engelleyiciler kapalıyken deneyimlendiğini unutmayın.