Teknoloji Haberleri

Sıfır Otomobil Almayı Düşünenlere Üzecek Haber!

Geçtiğimiz ay bazı Sıfır Otomobil fiyatlarına zam gelmişti. Bu durum Otomobil almayı düşünleri bir hayli üzdü. Yeni yapılan düzenlemelerde, Mayıs ayı itibariyle , Otomobil fiyatlarına zam geleceği açıklandı. Bazı üreticiler Otomobil fiyat listelerini çoktan kaldırdı. Bu da demek oluyor ki hazırlıklar yapılmaya başlandı bile!

Sıfır Otomobil Almayı Düşünenlere Üzecek Haber !

Zamlı Fiyatlara Hazırlıklar Başladı

Aradığınız Otomobilin fiyatını genelde internette bulabilmeniz mümkündür. Çünkü üreticiler sattıkları Otomobilin fiyatını internete koyarlar. İstisna durumlar olsa da fiyatlara erişebilmeniz mümkündür. Geçtiğimiz ay itibariyle uygun olan bazı Otomobil fiyatlarında yükselmeler yaşandı. Sıfır Otomobil almayı düşünen alıcıları üzdü.

Aynı şekilde Mayıs ayında da zam dalgası bekleniyor. Otomobil üreticileri güncelleme yapacakları aylarda mutlaka listeleri kaldırırlar. Buda demek oluyor ki, Otomobil alıcıları elini çabuk tutsun. Her an zamlı fiyattan alabilirler.

Sıfır Otomobil Almayı Düşünenlere Üzecek Haber !

Otomobil fiyatları bazı sebeplerden dolayı güncellemeye girer. Satıldığı bölge itibariyle yada küresel sebepler olan bu nedenlerden dolayı güncelleme getirilir. Her güncellemenin sonunda mutlaka bazı Otomobil fiyatlarına zam gelir. Şu an girdiğimiz, Mayıs ayı itibariyle güncellemeye alınan listelerde bakalım hangi Otomobiller zamlanacak?

Küresel salgın sebebiyle, Otomobil üreticilerinde kritik seviyeye getirmesi ile fiyatlarda artış yaşanmasına neden oldu. Tabi TL para biriminin diğer para birimlerine oranla değer kaybetmesi ile ülkemizde bu durumdan olumsuz etkileniyor.

Yalnız Sıfır Otomobiller Mi Etkilenecek?

Sıfır Otomobil Almayı Düşünenlere Üzecek Haber !

Bu zamdan bir tek Sıfır Otomobil fiyatları nasibini almadı. Sıfır otomobilin yanında ikinci el Otomobil fiyatlarına da zam geldi.

Sıfır Otomobil fiyatlarına zam gelmesiyle beraber gözler ikinci el Otomobillere çevrildi. 2021 yılına sakin başlayan, ikinci el Otomobil fiyatları zorlanması bekleniyor. İkinci el firma yetkilisi ” Vavacars, her an fiyat artışı yaşanabilir. Alıcılar bu konuda son ana bırakmasınlar ” dedi. Sıfır Otomobil fiyatlarında hareketlenme yaşandığını belirterek; yakında ikinci el piyasası da zamdan nasibini alacağını söyledi.

Bu durumda işi son ana bırakmamak önemli bir konudur. Ayrıca ikinci el araç alınacağı zaman dikkat edilmelidir. Sonradan üzülmemek adına tedbirli olmak her zaman iyidir.

Güncel Tekno

Merak ediyor, araştırıyor, öğreniyor ve paylaşıyoruz...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı!

Bir Reklam Engelleyiciyi etkinleştirmiş olabileceğinizi fark ettik. Lütfen sitemizin en iyi şekilde Reklam Engelleyiciler kapalıyken deneyimlendiğini unutmayın.