Kripto Para

Pangaea Coin Nedir?

Eğer; ”Pangaea Coin Nedir?”, ”Pangaea Coin Nasıl Alınır?” gibi sorularınızın cevabını merak ediyorsanız; şimdi tüm detaylarıyla birlikte Pangaea Coin özelliklerini inceleyelim:

Pangaea Coin Nedir?

Pangaea Coin dünyadaki okyanusların kirlenmesini önlemek amacıyla ortaya çıkmıştır. Okyanusları kirletmeye devam eden nehirlere çöp bariyerlerini koymak ve kirlenmeyi engellemeyi hedefliyorlar. Dürüstlük ve Şeffaflık sloganı ile yola çıkan Singapurlu vatandaşlar bu noktada Dünya’nın temiz tutulmasını istiyor.

Dünya’nın en çok kirlenen 1.000 nehrinde 16,000 adet bariyer hedeflerini koydular. Projenin dönem dönem hedeflerinde hangi ülke hangi şehir de gerçekleştirileceğini açıkladılar. Ayrıca Bu proje öncesinde bu grup Kickstarter ve Indiegogo’da 500.000 $ topladı ve vaat ettikleri sözleri yerine getirdiler.

Pangaea Coin Kendini Nasıl Tanımlıyor?

PANGEA, fonlarının bir kısmını gezegeni temizlemek ve dünyaya ilham vermek için kullanan bir grup gezgin tarafından yaratılan dış mekanlar için bir eko-markadır. Bununla birlikte tüm dünya nehirlerini temiz tutmak istiyorlar.

Pangaea Coin Nedir ?
Pangaea Coin Nedir ?

Pangaea Coin Balina Yok Diyor!

Topluluk Lansmanı, temizlik çalışmalarımızı finanse eden 10.000 Pangaea Destekçisi mevcuttur. Balinaları önlemek için halka arz kısmında herkese 100 ABD doları almalarına izin verildi. Hiç bir jeton değiştirilemez ve takas edilemez. Ayrıca tüm takım üyeleri diğer herkesle birlikte fuar açılışına katılabilmektedir.

Hedefler ve Yapılacaklar Listesi

2021 Mayıs

 • Token ile topluluk başlatıldı.
 • İlk büyük nehir temizliğini organize edildi
 • Sosyal Medya kanallarında tanıtımları yapıldı. Ayrıca bu kanallarda Reddit de bulunmaktadır.
 • Token Hunt Borsasında listelendi
 • Bali’ye nehir bariyerlerini yerleştirildi
 • Pangaea Coin
 • Yapılan Bali çalışmaları İnstagram sayfalarından paylaşıldı

2021 Haziran

 • Amerika’da reklam panolarına reklam çalışmalarının yapılması
 • Hindistan’da bulunan nehirlere bariyerler yerleştirilmesi

2021 Temmuz

 • Vietnam’daki nehirlere bariyerler yerleştirilmesi
 • Uzman Danışmanlar için işe alım yapılması

Sonraki Dönemler

Dünyanın en kirli ülkelerini ziyaret etme amaçları bulunmaktadır. Bu ülkeler : Malezya, Filipinler, Tayland, Çin, Myanmar, Mısır, Kamerun, Tanzanya, Brezilya, Venezuela, Guatemala ve Haiti.

Pangaea Coin Nedir ?
Pangaea Coin Nedir ?

Ekip Üyeleri Kimlerden Oluşmaktadır?

Ceo olarak Marcos Bulacio kendisini kurucu ortak olarak göstermektedir. Ayrıca Harvard Üniversitesi’nde eğitim görmektedir. Bir diğer kurucu ortaklarından olan William DiRicco ‘da California Üniversitesi’nde yer almaktadır. Yazılım kısmı ise Singapur’lu Prem S tarafından yürütülmektedir. Ekip yöneticileri genel olarak erkek hegemonyasında varlık göstermektedir.

Güncel Tekno

Merak ediyor, araştırıyor, öğreniyor ve paylaşıyoruz...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı!

Bir Reklam Engelleyiciyi etkinleştirmiş olabileceğinizi fark ettik. Lütfen sitemizin en iyi şekilde Reklam Engelleyiciler kapalıyken deneyimlendiğini unutmayın.