Kripto Para

Holo Token Nedir? Verilerin 5 Odağı

Holo token nedir? Holo (HOT), Aralık 2016 yılında deneyimli kodlayıcılar olan Arthur Brock ve Eric Harris – Braun tarafından temeli atılmıştır. P2P ekonomisini güçlendirmek maksadıyla Holo projesi tasarlanmıştır. Holo (HOT) Token Nedir? Sorusunun detaylı ve analize dayanan cevaplarını içeriğimizde bulabilirsiniz

Holo Token Nedir?

Holo token, kendi ağı Holochain üzerinde eşler arası (peer-to-peer) veri tabanı işlevi gören merkeziyetsiz uygulamaları (dApp) güçlendirmek için açık kaynaklı veri bütünlüğü çerçevesi ve hızlı performans gösterebilen bir veri işlem ağıdır.

Holo’nun hedefi, kripto para teknolojisi ile kullanıcıları arasında tam anlamıyla birleştirici bir köprü kurmaktır. Holo projesi, ana akımda geliştiricilere merkezi olmayan uygulamaları oluşturmayı olanak sağlar. Kullanıcıların daha hızlı, daha hafif ve daha düşük maliyetli uygulamaları oluşturmasına olanak tanır.

Holo, Holochain ağını kullanarak oluşturulan merkeziyetsiz uygulamalar (dApp) için depolama ve işlem gücü sağlar. Holo ,dApp uygulamalarına verilen desteğin yanı sıra, ilerleyen dönemlerde Airbnb ve Uber‘e rakip olabilecek ulaştırma ve otel endüstrilerinde eşler arası bir ekosistem oluşturmayı hedefliyor.

holo-hot-token-nedir

Holo Coin Fiyatının Canlı Grafiği

Holo token bugünkü fiyatı ₺0,128892 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺6.774.102.399 TRY

Holo son 24 saatte %5.23 arttı.

Anlık CoinMarketCap sıralaması #53, piyasa değeri ₺18.595.181.720 TRY

Dolaşımdaki tam arz şuan 169.164.199.065 HOT Coin‘dir.

Holo Token almak için verileri takip etmekte  fayda var.

holo-hot-token-nedir

Holo Token Geleceği

Holo Token, 2021 Ocak ayında piyasada 0,0050 TL civarında işlem görüyordu. Holochoin teknolojisinin yaptığı girişimler neticesinde piyasadaki değeri artmaya başladı. 2 Mart 2021 tarihinde ise, 0,023 TL de işlem gördü. 6 Nisan 2021 tarihinde HOLO Token beklenen trendi göstererek , 0,26 TL’ye kadar yükseldi. Analistler bu hızlı yükselişin ardından ciddi bir silkelenme olabileceği konusunda yatırımcıları uyarmıştı.  Şuan hafif bir düşüş trendi göstererek 0,10 TL’ye kadar gerilemiş olsa dahi grafikler sene sonuna kadar Holo Coin’in yükseleceğinin haberini veriyor.

Holo Token kendine öz ekosistemi sayesinde önümüzdeki aylarda ise fiyatı artmaya devam edileceği ön görülüyor. Holo Coin 1 dolar seviyesine daha ulaşamamış olmasına rağmen insanların Holo Coini daha çok kabullenmesi ve bir boğa sezonu sayesinde 1 dolar seviyesini görme ihtimali ünlü analistler tarafından öngörülüyor.

Holo Token Haberleri

Holo Token Nedir ?
Holo Token Nedir?

Finansal derecelendirme kurulu olan Weiss Ratings’in raporuna göre BitcoinXRP gibi önde gelen kripto paralar için olumlu bir geleceği işaret ederken, Bitcoin’in benzeri yazılımlara sahip olan Litecoin (LTC) Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin Cash SV gibi kripto paraların eninde sonunda yok olmaya mahkum olacağını vurguladı.

Raporda EOSCardano gibi güçlü blok zincirlerinin yanı sıra Binance’deki işlem hacminde yüzde 381 artış gören ve HOT/BTCHOT/ETH piyasalarında geçtiğimiz pazar günü güçlü seviyelere ulaşıldı.

Holo Coin, Weiss Ratings’in raporu sonrasında önce işlem hacminde büyük bir artışa sahne oldu ve sonrasında artan ilgi fiyatlarda da artışı tetikledi.

Neden Daha Çok Türkler Bu Token’a Yöneldi?

Aslında bu durumun başlıca belirli bir sebebi yok, projeye inanan ve güvenen ünlü türk kripto para analistcilerin yatırım çağrısı söylemleriyle kulaktan kulağa yayılarak Türkiye dört bir yanında Holo Coin bir üne kavuştu diyebiliriz. Yurt dışında ise bu durumu “Nasıl oldu da bizden önce Türkler bunu keşfetti?” gibisinden tartışmalara bile konu oluyor. Şimdilerde rekorlar tazeleyen HOT, dünyada en çok Türk yatırımcıları zengin etmektedir. Ayrıca kolay bir şekilde HOT alıp satabileceğiniz bir borsa tavsiyemiz de hemen aşağıda ;

Holo Coin Nasıl Alınır?

Holo Coin, şuan global borsalarının yanı sıra yerli borsalarda, yaklaşık 80 paritede listeleniyor. HOT token diğer coinlerden farklı olarak Binance, (buraya tıklayarak) HitBTC, MXC.COM, Gate.io ve Bitrue gibi kripto para borsalarında satın alınabilirsiniz . ABD Doları ve Euro gibi para birimleri, Bitcoin (BTC) ve Etherium (ETH) gibi kripto para birimleri ve Tether (USDT) gibi spot piyasalarında kullanıcılar işlem yapabilmektedir.

Yerli kripto para sektöründe ise Bitexen , Paribu ve Bitci aracılığıyla HOT alıp-satmak mümkündür. Kullanıcılar yerli borsa üzerinden diğer işlem çeşitlerine ek olarak Türk Lirası ile doğrudan işlem gerçekleştirebilmektedir.

holo-hot-token-nedir

Holo’larımı Nerede Saklayabilirim?

Elimizde bulunan HOT‘ları listeleyen ve bugüne kadar isim yapmış , hacmi yüksek bir çok yerli ve global borsalar mevcuttur. Bu durumda iyi bir araştırma yapıldıktan sonra güvendiğiniz bir borsada saklayabilirsiniz. Holo token hakkında güncel detayları bizi takip ederek öğrenebilirsiniz.

Güncel Tekno

Merak ediyor, araştırıyor, öğreniyor ve paylaşıyoruz...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı!

Bir Reklam Engelleyiciyi etkinleştirmiş olabileceğinizi fark ettik. Lütfen sitemizin en iyi şekilde Reklam Engelleyiciler kapalıyken deneyimlendiğini unutmayın.