Hakkımda

Blog yazmaya aslında çok önceleri karar vermeme rağmen, 2021 yılında başladım. Adım Uğurcan, 25 yaşındayım. Anadolu Lisesi mezunuyum. Sonra Kırklareli Üniversitesi’nde Maliye bölümünü okudum. Askerden sonra özel bir şirkette XİOAMİ Kocaeli Sorumlusu olarak aktif rol aldım ve burada 1 sene çalıştım.

Teknolojiyi zaten çok seven biri olarak, şirkette çalışmaya başlamadan önce birkaç web sitesi girişiminde bulundum. Tabi bu şirkette çalışmaya başladıktan sonra Mobil uygulama alanına yöneldim ve çeşitli mobil uygulamalar yaptım. Daha sonra açık öğretime yazılıp burada 4 yıllık İşletme bölümünü okumaya karar verdim. Öğrenmeyi bırakmadım, çeşitli eğitimlere katılarak sertifikalar aldım. Tabii bu kesmedi beni bir de mezun olduğum bölüme yönelik bilgisayar ve bilgisayarlı muhasebe kursuna gittim ve oralarda bilgilerimi pekiştirdim.

Bağlamayı çok seviyorum, türkü dinlemek beni dinlendiriyor diye bağlama kursuna da başladım ve fazla uzun sürmeden imkanlardan dolayı bıraktım.

Anlayacağınız ilgimi çeken konularda kendimi geliştirmek için hep çaba harcadım. 2019’da teknoloji üzerine yazmaya karar verdim ama yoğunluktan dolayı bir türlü fırsat bulamadım yazmaya. Nihayet 2021 de yazmaya başladım ve 1 senedir de yazıyorum. Bildiklerini saklamak yerine aktarmayı sevenlerdenim . Bloğumda benimle iletişime geçebileceğiz iletişim kısmı mevcut istediğiniz her konu da yazabilirsiniz. Elimden geldiğince yardımcı olurum yada yazmamı istediğiniz konular olursa lütfen bildirin.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı!

Bir Reklam Engelleyiciyi etkinleştirmiş olabileceğinizi fark ettik. Lütfen sitemizin en iyi şekilde Reklam Engelleyiciler kapalıyken deneyimlendiğini unutmayın.