Mobil

En İyi Ücretsiz Ses Değiştirme Uygulamaları

En iyi ücretsiz ses değiştirme uygulamaları, akıllı cep telefonlarınızdan yapacağınız görüşmeleri daha eğlenceli hale getirmek için birçok özellik sunuyorlar.

Sesin değiştirilmesinin yanı sıra arka plana çeşitli efektler ekleyerek kullanabileceğiniz bu uygulamalar, ücretli sürümlerinin yanı sıra bazı özellikleri ücretsiz kullanıma da imkân tanıyorlar.

En İyi Ücretsiz Ses Değiştirme Uygulamaları Hangileri?

Cep telefonunuzu daha eğlenceli hale getirmek için kullanabileceğiniz ses değiştirme uygulamalarından bazıları şunlardır;

Call Voice Changer Allogag

Call Voice Changer Allogag

Efekt ve arka planda ses ekleme özelliklerinin yanı sıra çağrı öncesi ses değiştirme özelliğini aktif edebilirsiniz. Uygulamanın en önemli handikabı ise, ücretsiz sürümünde sadece 1 dakikalık kullanıma izin vermesidir.

Şakanızı 1 dakikadan uzun tutmayı düşünmüyorsanız, uygulama son derece ideal özellikler sunuyor. Ücretli sürümünü tercih etmeniz durumunda ise, süre kısıtlaması olmadan daha fazla özellikten faydalanabilirsiniz.

Call Voice Changer

Call Voice Changer

Uygulamanın ücretsiz sürümü bulunmuyor. Ancak belirli bir süre tüm özelliklerinden deneme sürümünü kullanarak istifade edebilirsiniz. Sonrasında devam etmek isterseniz, ücretli sürümünü almanız gerekiyor. Görüşme esnasında arka plana hayvan ve yağmur sesleri ekleme gibi özellikleri bulunmaktadır.

Minion Prank Call

Minion Prank Call

İOS mağazasında Funny Call Android mağazasında ise Minion Prank Call olarak geçen uygulama, en iyi ücretsiz ses değiştirme uygulamaları arasında popülerliği ile dikkat çekiyor.

Farklı seslendirmeleri görüşmeye ekleyebileceğiniz gibi, sesinizi robot veya uzaylı gibi farklı tonlarda değiştirebilirsiniz. Kadın, erkek ve çocuk sesine değiştirme özellikleri de bulunan Funny Call, ücretsiz sürümünde reklam gösterimi yapmakta ve kısıtlı imkânlar sunmaktadır.

FunCall

FunCall

Çağrı esnasında ses değiştirmek isteyenler için ideal uygulamalardan biridir. Ücretsiz versiyonunda reklam gösterimi sunan uygulama, ücretli sürümünde ise reklamsız ve daha gelişmiş özellikler sunuyor.

Ses değiştirmenin yanı sıra arka plana harici sesler eklenmesi de mümkün oluyor. Özellikle birçok hayvan sesine yer verilmiş olması, uygulamayı daha eğlenceli hale getirmektedir.

Voice Changer with Effects

Voice Changer with Effects

Çağrı başlamadan önce aktif edebileceğiniz Voice Changer with Effects, konuşmaya farklı efektler eklenmesine imkân veriyor. Robotik sesler konusunda oldukça başarılı olan uygulamanın basit arayüzü sayesinde, giriş sevisindeki kullanıcıların dahi kolaylıkla kullanabilecekleri ses değiştirme programlarından biridir.

Güncel Tekno

Merak ediyor, araştırıyor, öğreniyor ve paylaşıyoruz...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı!

Bir Reklam Engelleyiciyi etkinleştirmiş olabileceğinizi fark ettik. Lütfen sitemizin en iyi şekilde Reklam Engelleyiciler kapalıyken deneyimlendiğini unutmayın.