Teknoloji Haberleri

En İyi DWG Dosyası Açma Programları

En İyi DWG Dosyası Açma Programlarını açmak için kullanabileceğiniz 7 program var ve bunları doğru bir şekilde kullanırsanız en iyi programlar olarak da adlandırabiliriz. Bu programlar kullanarak DWG uzantılı dosyaları çok kolay bir şekilde açabilecek siniz. DWG uzantılı olan dosyaları eğer siz oluşturmuş olduğunuz bilgisayarda açmak istiyorsanız ve açamıyorsanız bu programlar sizin işinize yarayabilir.

En İyi DWG Dosyası Açma Programları
En İyi DWG Dosyası Açma Programları

Biz de bu programları araştırdık ulaştık ve sizinle de paylaşmak istedik. Bu programları size anlatacağız ama bu dosyaları nasıl açarız diye soruyorsanız bunun için de bilgi vereceğiz. Bu yöntemler için aslında çok zorlanmaya gerek yok. Öncelikle sizin DWG uzantılı olan dosyanız oluşturulmuş olduğu yazılımı bilmek ve kendi bilgisayarınıza da bu yazılımı yükleyin. Eğer yüklemek istemiyorsanız bu yazılımın yüklü olduğu bir bilgisayar bulun.

Eğer siz bu DWG uzantılı olan dosyanın hangi yazılım ile oluşturulduğunu bilmiyorsanız farklı yazılımlar da kullanabilirsiniz. Şimdi En İyi DWG Dosyası Açma Programlarından bahsedelim.

En İyi DWG Dosyası Açma Programları

DWG uzantılı dosyaları açmak için kullanabileceğiniz 7 program için daha açık bilgileri aşağı kısımda görebilirsiniz. Bu programlar sizi daha az uğraştırır ve işinizi doğru kolay bir şekilde yapmanızı sağlar. Öncellikle bu programların isimlerini sıralayacağız ve ardından bunları size anlatacağız.

En İyi DWG Dosyası Açma Programları
En İyi DWG Dosyası Açma Programları

DWG Uzantılı Dosyaları Açmak İçin Kullanabileceğiniz 7 Program

  • Free DWG Viewer 5.4.0.11
  • File Magic
  • DWG TrueView
  • Autodesk Viewer
  • IrfanView 4.57
  • Adobe Illustrator CC
  • AutoCAD DWG To PDF 2010

DWG uzantılı dosyaları açmak İçin kullanabileceğiniz 7 program bu şekildedir. Bunları DWG uzantılı olan dosyaların açılımı için kullanabilirsiniz. Şimdi de bunları size anlatalım ki daha da bilgi sahibi olun.

En İyi DWG Dosyası Açma Programları
En İyi DWG Dosyası Açma Programları

Bu Programlar Ne İşe Yarar?

DWG uzantılı dosyaları açmak için kullanabileceğiniz 7 program yukarıda verildi ama bunlar ne işe yarar gibi sorular aklınızı kurcalıyor ise aşağı kısımdaki bilgileri okuyarak bu soruların cevabını bulabilirsiniz. Şimdi de size bu programlar ne işe yarar bunlardan bahsedelim.

Free DWG Viewer 5.4.0.11 programı DWG, CSF, DWF ve AutoCAD gibi dosyaları çok rahat açabilen bir programdır. İsterseniz paylaşımı da yapabilirsiniz istediğiniz şekilde de düzenleyebilirsiniz bu program sayesinde. Bir diğer özeliği ise dosyanın çıktısını bu program sayesinde alabilirsiniz.

File Magic programı da aynı şekilde sadece DWG uzantılı olan dosyaları açma özelliği ile yetinmeyip tüm programlar ile yazılmamış olan dosyaları da açma konusunda da iddialı olduğunu söyleyelim. Sunumlar, belgeler, fotoğraflar, DVD ve müzikleri de zorlanmadan açabilir. Desteklenmeyen dosyaları da ikili olarak açmaya yardımcı olabilir.

DWG TrueView programı da çok amaçlı kullanılabilir. 3D olan yada 2D boyuta sahip olan DWG dosyalarını bu program sayesinde rahatlıkla ve başarılı bir şekilde açabilirsiniz. DWG dışında da DXF olan ve DWF olan dosyaları da başarılı bir şekilde açmanıza yardımcı olabilir. Bu program düzenleme yapacak olanlar için uygun değildir çünkü bu program sadece görüntülenme işlemini yapmanızı
sağlar.

Autodesk Viewer programı kullanmak isteyenler için de bu bilgileri verelim. Bu programın öne çıkan
özelliklerinden bir tanesi bilgisayar için herhangi bir program indirimi yapmadan internet sitesi üzerinden DWG dosyalarını rahatlıkla açabilirsiniz. Paylaşım özeliği bulunan bu program sayesinde istediğiniz kişiye de dosyayı gönderebilirsiniz.

IrfanView 4.57 programı ile de DWG dosyalarını açabilirsiniz. Bu program ile birçok dosya türünü
güvenilir bir şekilde açabilirsiniz.

Adobe Illustrator CC tasarım konusunda en fazla yaygın olan program türüdür. Bu program sayesinde DWG dosyalarını açabilir ve değişiklikler yapabilirsiniz. Bu program ücretsiz değildir bunu da söyleyelim.

AutoCAD DWG to PDF 2010 isimli program ile DWG dosyalarını kolay bir şekilde PDF formatına da
çevirebilirsiniz. Tüm bilgisayarlarda bu dosyaları açmanızı sağlayan bir uygulama türüdür.

DWG uzantılı dosyaları açmak için kullanabileceğiniz 7 program türü bu şekildedir bunları
kullanarak DWG uzantılı olan dosyaları açabilirsiniz.

Güncel Tekno

Merak ediyor, araştırıyor, öğreniyor ve paylaşıyoruz...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı!

Bir Reklam Engelleyiciyi etkinleştirmiş olabileceğinizi fark ettik. Lütfen sitemizin en iyi şekilde Reklam Engelleyiciler kapalıyken deneyimlendiğini unutmayın.