Mobil

En Güzel İnternetsiz 5 Savaş Oyunu

En Güzel İnternetsiz 5 Savaş Oyunu

İnternet olmadan oynanan eğlenceli savaş oyunları oynamak elbette ki çok keyifli olacaktır. İnternetsiz düşük boyutta olan oyunları telefonunuza ya da tabletinize indirerek siz de bu oyunları oynayabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz içeriğe sahip olan bu oyunlar ile ilginç maceralar yaşayabilirsiniz. Örneğin bir uzayda savaşmak ya da açık denizlerde bir geminin kaptanı olmak isterseniz size uygun olan oyun seçeneklerini size hemen sunalım. İnternetsiz kaliteli içeriklere sahip olan güncel savaş oyunları için sizlere en güzel internetsiz 5 savaş oyunu kapsamında oynamaya doyamayacağınız savaş oyunlarına bu yazımızda yer verdik.

  •  N.O.V.A Legacy
En Güzel İnternetsiz 5 Savaş Oyunu
En Güzel İnternetsiz 5 Savaş Oyunu

Bu oyun küçük boyutlu olup ücretsiz bir içeriğe sahiptir. Oyun uzay gemisinde mürettebat aramasıyla başlamakta olup, oyunun ilerleyen seviyelerinde değişik maceralar karşınıza çıkıyor. Görüntü kalitesi ve eğlenceli içeriğiyle oyun severlerin en çok oynadığı oyunlar arasında yer alıyor. Uzay ve macera denilince akla ilk gelen oyun N.O.V.A. Legacy olsa gerek. Siz de uzayda internetsiz bir savaş oyunu oynamak isterseniz N.O.V.A. Legacy oynamanızı tavsiye ederiz.

  • Gun War: Shooting Games
En Güzel İnternetsiz 5 Savaş Oyunu
En Güzel İnternetsiz 5 Savaş Oyunu

Gun War: Shooting Games oyunu da yine çok fazla tercih edilen oyunlar arasında yerini alıyor. Oyunun içerisinde silah çeşitleri oldukça fazla olmasıyla dikkat çekiyor. Yeni sürümlerinde silah sayısında bir artış söz konusu oluyor. İnternetsiz savaş oyunları deyince Gun War: Shoooting Games aratılan oyunlar arasında olduğunu söylemek yanlış olmaz. Sizde değişik silahlara ilgi duyuyor ve internetsiz oyunlara merak sardıysanız o halde size Gun War: Shooting oyununu oynamanızı öneririz.

  • Brothers in Arms 3
En Güzel İnternetsiz 5 Savaş Oyunu
En Güzel İnternetsiz 5 Savaş Oyunu

Konusu ikinci dünya savaşı olan Brother in Arms 3 oyunu en güzel internetsiz savaş oyunu arasında yer alıyor. Oyunda roket atar, molotof kokteyl ve hava saldırısı gibi silah türevlerini içeriyor. Oyun esnasında dilediğiniz silahı seçerek istediğiniz saldırıyı gerçekleştirebiliyorsunuz. Oyunun bir tek olumsuz yönü var. O da şudur ki; oyun yüksek boyutlu olması nedeniyle düşük sistemli cihazlarda çalışmıyor. Tarihe ve savaşlara olan ilginiz göz önüne alınırsa Brothers in Arms 3 oyunu sizin istediğinize göre hazırlanmış bir oyun olarak görünüyor. En güzel internetsiz savaş oyunları arasında yer alan Brothers in Arms 3 oyununu oynamanızı tavsiye ederiz.

En Güzel İnternetsiz 5 Savaş Oyunu
En Güzel İnternetsiz 5 Savaş Oyunu

İnternetsiz oynanabilen oyunlar arasında olan Stick War: Legacy her bölümde değişik kültür özellikleri olan bir ırkla savaşıyorsunuz. Sizin düşmanınız olan tüm ırkları yok etmek için savaşıyorsunuz. Ele geçirdiğiniz bölgelerdeki ulusların teknolojik özelliklerini de sahip oluyorsunuz. Bu oyun sizden tam olarak savaş stratejisi yapmanızı istiyor.

Ordunuzu ve askerlerinizi oluşturabilmek için işçileri kaynaklara yönlendirerek kaynak toplamanız gerekiyor. Elde ettiğiniz kaynaklarla hem askerlerinizi oluşturuyor hem de oluşturduğunuz askerleri güçlendirebiliyorsunuz. Boyutu küçük olan bu oyun da yine internetsiz oynanan en güzel savaş oyunları arasında yer alıyor. Farklı kültürlere ilgi duyuyor ve internet üzerinden savaş oyunu oynamak istiyorsanız o halde size Sticak War: Legacy oyununu oynamanızı öneririz.

  • The Pirate: Caribbean Hunt
En Güzel İnternetsiz 5 Savaş Oyunu
En Güzel İnternetsiz 5 Savaş Oyunu

En güzel internetsiz 5 savaş oyunu arasında yer alan The Pirate: Caribbean Hunt açık denizlerde korsanlık yapacağınız bir savaş oyunudur. Oyunun içerisinde gemi mürettebatı ve istediğiniz cephaneleri alarak değişik silahlar alarak istediğiniz noktaya atış yapabiliyorsunuz. Ayrıca oyun içinde yer alan diğer bir seçenekte ganimetleri toplayarak yeni bir gemi alabilir ya da düşman gemilerine saldırı düzenleyerek sahip olabiliyorsunuz. Buna göre açık denizlere açılmak ve dilediğiniz gibi bir gemiye sahip olarak atış talimi yapmak istiyorsanız The Pirate: Caribean Hunt oyununu oynamanızı tavsiye ediyoruz.

Güncel Tekno

Merak ediyor, araştırıyor, öğreniyor ve paylaşıyoruz...

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Stick war indirdim çok güzel zaman geçiyor ama ilerledikçe zorlaşıyor ya 🙂 Tavsiye ederim internetsiz güzel zaman geçiyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı!

Bir Reklam Engelleyiciyi etkinleştirmiş olabileceğinizi fark ettik. Lütfen sitemizin en iyi şekilde Reklam Engelleyiciler kapalıyken deneyimlendiğini unutmayın.