Mobil

En Çok Para Kazandıran Uygulamalar

En çok para kazandıran uygulamalar arasında azda olsa gerçekten kazandırabilecek uygulamaların neler olduğuna yer verdik. Bu uygulamalar daha çok görev tamamlama uygulamaları olarak öne çıkarken, bazıları da genel kültür yarışması formatında eğlenceye dayalı uygulamalar olarak öne çıkıyorlar.

En Çok Para Kazandıran Uygulamalar Hangileri?

Öncelikle aşağıda geçen uygulamalardan ciddi paralar kazanmanın mümkün olmadığını belirtelim. Ancak boş zamanlarınızı azda olsa para kazanabilmek için değerlendirebileceğiniz işler arıyorsanız, para kazandıran uygulamalar listemize göz atabilirsiniz.

Yandex.Toloka

Uygulama temel olarak Yandex arama motorunun haritalar servisini geliştirmek üzere hayata geçirilmiş bir projedir. Yandex.Toloka üzerinde verilen görevleri yerine getirerek, çeşitli tutarlarda para kazanabilirsiniz. Kazanılacak tutar, sizden istenilen görevin zorluğuna göre değişmektedir.

Haritalara kaydedilen işletmelerin adres doğruluğunun tespit edilmesi için Yandex tarafından yoğun kullanılan Toloka ile kazancınızı hemen çekebilirsiniz. PayPal, Yandex Money ve Skrill hesabınıza nakit olarak kazanç tutarını çekme imkânınız bulunuyor. Sizden herhangi bir mağazaya gidip fiyatlar hakkında bilgi almanız veya mağaza vitrinini çekmeniz gibi görevleri tamamlamanız istenebilir.

Hadi

Uygulama bir yarışma programı formatındadır. Genel kültür sorularına yer verilen yarışmada para kazanabilmek için finale kalmanız gerekiyor. Her ne kadar sonuca ulaşmak zor olsa da başaranlar için güzel paralar kazanmak mümkün oluyor.

Her şeyden önce Hadi yarışmasına katılarak pratik cevap yeteneğinizi ve genel kültürünüzü artırabilir, boş zamanlarınızı daha verimli şekilde değerlendirebilirsiniz.

Oyna Kazan Uygulaması

En çok para kazandıran uygulamalar listemizde yine genel kültür yarışma formatında olan verimli uygulamalardan biri de Oyna Kazan yarışmasıdır.

Yarışmada final seviyesine kadar ilerleyen herkes yani günü birinci bitirenler, havuzda belirtilen ödül miktarını almaya hak kazanırlar.

Sorulan sorular arasında güncel genel kültür soruları olabileceği gibi, tarihsel niteliğe sahip genel kültür soruları da bulunmaktadır. Tıpkı “Hadi” uygulaması gibi para kazanamasanız bile genel kültürünüzü eğlenceli bir şekilde daha iyi bir seviyeye taşıyabilirsiniz.

Bounty

Reklam gösterimi, ödüllü anketler ve görev tamamlama gibi farklı konseptleri bir arada sunuyor. Daha çok görev tamamlama üzerine kurgulanmış uygulama, size yakın konumdaki görevleri tamamlamanızı istiyor.

Kazancınızı online alışveriş yaparak tasarruf edebileceğiniz gibi, çeşitli uluslararası yardım kuruluşlarına bağış yaparak da değerlendirebilirsiniz.

Google Ödüllü Anketler

Google Opinion Rewards adıyla da bilinen ödüllü anketler uygulaması, nakit kazanımından çok Google Play ürünleri için kredi biriktirmeye yarıyor. Genellikle haftada birkaç kez gönderilen anketleri doldurmanız isteniyor. Elde ettiğiniz krediyi Google Play uygulaması satın alarak değerlendirebilirsiniz.

 

Güncel Tekno

Merak ediyor, araştırıyor, öğreniyor ve paylaşıyoruz...

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Oyna kazan kovaladim 1 ay sadece 50 TL alabildim direk veriyorlar ama bilgili olmanız lazım bencee

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı!

Bir Reklam Engelleyiciyi etkinleştirmiş olabileceğinizi fark ettik. Lütfen sitemizin en iyi şekilde Reklam Engelleyiciler kapalıyken deneyimlendiğini unutmayın.