Kripto Para

Cos.tv Nedir – Nasıl Para Kazanılır?

Cos.tv Nedir – Nasıl Para Kazanılır?

Video üretme ve para kazanma dendiğinde akıllara hangi adres gelir? Çoğunlukla verilen cevaplar “youtube” yönünde olmaktadır. Youtube para kazanmak isteyen içerik üreticileri için ciddi anlamda kesintiler yapmaktadır.

Youtube sisteminde videoları üretenler, belli bir komisyonu Google’a verirler. İçerikleri izleyen kişiler ise hem reklamlarla muhatap olur hem de para kazanamazlar. Cos.tv ise bu konuya ciddi  anlamda el atmış durumda!

Video İzleyerek Coin Kazanın!

Sistem son derece basit bir şekilde işlemektedir. Video izleyerek coin kazanmanız mümkün olmaktadır. Nasıl mı? Hemen cos tv hesabı açarak kazanmaya başlayabilirsiniz. Öncelikle bir profil oluşturmaya başlıyorsunuz.

Site içerisinde pek çok yayıncı Türkçe içerik yapmaktadır. Günlük belli başlı ödüller arasında COS Coin ve diğer ürünlerden kazanabiliyorsunuz. Kazandığınız Pop ve Coslara göre belli başlı kutuları açarak kazancınızı katlayabiliyorsunuz.

Siteye üye olup giriş yaptıktan sonra POP kazan! Seçeneğine tıklayarak video izlemeye başlayın. Hoşunuza giden videoları beğenmeyi unutmayın. İzlediğiniz videolar size belli oranlarda Pop kazandıracaktır. Aynı zamanda her gün düzenli olarak siteyi ziyaret etmeniz durumunda da Pop kazanırsınız.

Daha sonrasında ise kazandığınız bu popları COS’a çevirebilmek için kutu açmanız gerekir. 100 pop karşılığında rulet çevirerek Cos kazanmaya çalışırsınız. Belli oranlarda Cos hediyesi olmaktadır.

Cos.tv Nedir – Nasıl Para Kazanılır

Video Yükleyerek Cos Kazanın

Yüklediğiniz videolar izlenerek, beğenilerek Cos’a çevrilebilmektedir. Aynı zamanda yapılan bağışlar oranında chicken ve pop gibi birimleri de kazanabilirsiniz. Bu sayede youtube videolarına oranla daha fazla coin kazanma ihtimaliniz olmaktadır.

Burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu, içerik üretilirken telif haklarına dikkat edilmesi gerektiğidir. Aksi takdirde, ilerleyen dönemlerde telif hakları ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

Cos Coin: Merkezi olmayan içerik üretimi

Binance ağında listelenmesinin ardından popülerliği hızlı bir şekilde artmıştır. İçerik üreticilerinin büyük bir kısmı da yavaş yavaş Cos.tv adresine doğru kaymaya başlamıştır. Şu an için sistem son derece yeni olmasına rağmen ciddi bir izleyici kitlesinin oluştuğunu da söylemek yanlı olmayacaktır.

Türkiye’de Temsilciliği Bulunuyor

Sistemin Türkiye’de de bir temsilcisi bulunmaktadır. Bütün ciddi projelerde olduğu gibi Contentos’un da bir yol haritası bulunmaktadır. Bu yol haritasından hareketle, Türkiye’den sisteme dahil olabilirsiniz.

Kazandığınız Cos coinleri kendi cüzdanınıza ya da borsalardan bir tanesine göndermeniz mümkün olmaktadır.

Sistemde Neler Bulunuyor

Öncelikle Contentos’un dijital sistemin ethereumu olmaya yönelik adımlar attığını söyleyebiliriz. Contentos merkezi olmayan bir gelir dağıtım sistemi sunar. Verilen ödülleri herhangi bir komisyon almadan kullanıcıları arasında pay eder. Gerekli iadelerin yapılması gereken konularda ise anlık iadeler yapar.

Aynı şekilde sistem trafik dağılımı için de uygun şekilde kitle ile paylaşmayı amaçlamaktadır.

Telif Hakkı İşlemlerinde Atılan Adımlar

Blok zincir teknolojisinin önemli bir parçası olarak telif hakkı paylaşımının ilk sırada yer aldığını söyleyebiliriz. Bu sistem sayesinde telif hakkı işlemleri, videoların grafikleri ve diğer tüm veriler izlenebilir bir şekilde yönetilmektedir.

 

Güncel Tekno

Merak ediyor, araştırıyor, öğreniyor ve paylaşıyoruz...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı!

Bir Reklam Engelleyiciyi etkinleştirmiş olabileceğinizi fark ettik. Lütfen sitemizin en iyi şekilde Reklam Engelleyiciler kapalıyken deneyimlendiğini unutmayın.