Kripto Para

Brave Tarayıcı Üzerinden Para Kazanma

Brave Tarayıcı Üzerinden Para Kazanma

Son dönemlerde ne çok konuşulan BAT Tokeni duymuşunuzdur. Peki ama BAT tokenin projesi hakkında ne kadar bilgi sahibisiniz? Brave tarayıcı ile bat token kazanabilir ve internette zaman geçirirken bir yandan da kripto para yatırımı yapabilirsiniz. Nasıl mı? Detaylarını sizin için araştırdık.

Brave Browser İndirin

Bu işlem normal bir tarayıcı kurmaktan farksızdır. Sadece brave.com adresine girin ve DOWNLOAD BRAVE butonuna tıklayın. Sonrasında ise kurulumu normal bir şekilde tamamlayın. Tebrikler. Artık yeni bir tarayıcınız var.

Sistemin Mantığı Nedir?

Sistem son derece basit bir şekilde işlemektedir. Brave, Google Chrome’un aksine gösterdiği reklamları, reklamların hedef kitlesi ile de paylaşır. Siz reklamları gördükçe yeni ödüller kazanmaya başlarsınız.

Bu işlemi yapmak için sadece Brave ödüllerini açmanız yeterlidir. Tarayıcının sağ üst köşesinde bulunan üç çizgiye tıklayın. Türkçe kullanıyorsanız Brave Ödülleri – İngilizce kullanıyorsanız Brave Rewards bölümüne tıklayın.

Bir sonraki ekrandan Brave Rewards kısmını aktif edin. Şimdi ise bir cüzdana ihtiyacınız var.

Brave Tarayıcı Üzerinden Para Kazanma

Neden Cüzdan Açmalıyım?

Kazandığınız BAT coinlerin bir cüzdana aktarılması gerekmektedir. Bir sonraki aşamada Uphold ile cüzdan oluşuyorsunuz. Cüzdanınıza düzenli olarak (şu an için ödüller aylık dağıtılıyor) BAT coinler gelmektedir.

Kazandığım BAT Tokenleri Nasıl Paraya Çeviririm

Bu işin en kolay ve en eğlenceli kısmı! Cüzdanınızda biriken BAT coinleri herhangi bir market üzerinden bozdurabilirsiniz. Şu an halihazırda 200’ün üzerinde borsa da BAT Coin işlem görmektedir. Özellikle Binance ve iştirakleri de bu liste arasında yer almaktadır. Dilerseniz kazandığınız BAT coinleri yatırım olarak bekletebilirsiniz.

İlerleyen yazılarımızda BAT Coinin geleceği hakkında daha detaylı bilgilendirme yapacağız.

Para Kazanma Şekilleri

  1. Yöntem Ziyaretçi Para Kazanması

Bu en çok tercih edilen yöntemdir. Normal internet kullanım alışkanlıklarınıza bağlı olarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Sistem son derece basit bir şekilde işlemektedir. Normal tarayıcılarda gördüğünüz reklamlar yerine BAT iştirakine bağlı reklamları görüntülersiniz. Karşılığında da aylık düzenli olarak BAT coin alırsınız.

  1. Yöntem Site Sahipleri Para Kazanması

Site sahibi iseniz sitelerinize bağış butonu koyabilirsiniz. BAT tarayıcı ile sitenize giriş yapan kişiler sitelerinizdeki bu bağış ikonuna tıklayarak size BAT kazandırırlar. Son derece faydalı ve kullanışlı bir yöntem olarak dikkatleri üzerinde toplamaktadır. BAT coin son yıllarda çok sık tercih edilen ve çok ön plana çıkan bir özellik olarak bunun altını çizer. Asıl istenen şeyde tam olarak budur: Bu sayede hem bağış almış olur hem de diğer tarayıcı ve reklam verenlere bağlarınız koparılmış olur.

  1. Yöntem Reklam Gösterimi

Şu an için BAT coin sadece ABD’de bu yöntemi uygulamaktadır. BAT coin kullanarak sistem içerisinde sitenizde reklam göstermeye başlayabilirsiniz. Bunu bir nevi Google Adsense benzeri düşünebilirsiniz. İlerleyen zamanlarda sitenizde reklamlar göstererek daha hızlı bir şekilde kazanmanız da mümkün olacaktır.

 

Güncel Tekno

Merak ediyor, araştırıyor, öğreniyor ve paylaşıyoruz...

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Projeden hiç bahsetmemişsiniz, açıp bir websitesine baksaydınız keşke. Sadece Google’un aksine reklamdan kullanıcıya para vermek değil proje, bu hiçbir şey.
    Bu projenin hedefi internetteki takip sitemine alternatif oluşturulmak. Tarayıcısı, reklamı, arama motoru vs. veri toplamaz, açık ve özgür interneti geliştirmeye çalışır. Çok talep olan bir konu olduğu için projenin önü açık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı!

Bir Reklam Engelleyiciyi etkinleştirmiş olabileceğinizi fark ettik. Lütfen sitemizin en iyi şekilde Reklam Engelleyiciler kapalıyken deneyimlendiğini unutmayın.