Kripto Para

Bitci Teknoloji sermayesini 100 milyon TL yaptı!

Bitci Teknoloji sermayesini 100 milyon TL yaptı!

Son dönemlerde dünyanın önde gelen takımları ile gerçekleştirdiği projelerle adından söz ettirmeyi başaran Bitci Teknoloji, Türk kripto para sektörünün örnek firmaları arasında olmayı devam ettiriyor. Türkiye’de sektörün verdiği güvenin bir sembolü olarak, ödenmiş sermayesini 20 milyon TL iken 100 milyon TL’ye yükselten Bitci, yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.
Bitci Coin Nedir?
Bitci Teknoloji sermayesini 100 milyon TL yaptı!
Bitci.com ödenmiş sermayesini 20 milyon TL iken 100 milyon TL’ye yükseltti. Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Yönetim Kurulu Başkanı ve Bitci Teknoloji Kurucusu Çağdaş Çağlar, “Biz ilk günden bu yana hep sektörümüzde bir düzenleme yapılmasının gerektiğinin altını çiziyoruz. Bu önerilerimizin en önemli bir şartı ise en az 100 milyon TL bir sermaye olması gerektiğidir. Henüz bu konu ile ilgili atılmış bir adım olmasa da Bitci Teknoloji olarak ödenmiş sermayemizi 100 milyon TL’ye yükselterek sektörümüze örnek olmak istedik.” dedi.

Güncel Tekno

Merak ediyor, araştırıyor, öğreniyor ve paylaşıyoruz...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı!

Bir Reklam Engelleyiciyi etkinleştirmiş olabileceğinizi fark ettik. Lütfen sitemizin en iyi şekilde Reklam Engelleyiciler kapalıyken deneyimlendiğini unutmayın.