Mobil

Aptoide Nedir?

Aptoide Nedir?

Aptoide, android işletim sistemine sahip olan cihazlarda kullanılan bir uygulama mağazasıdır. Aptoide uygulama mağazasına kendi oyun ve uygulamalarınızı kolayca yayınlayabilir ve yeni yayınlanmış oyunları herkesten önce keşfedebilirsiniz. Oyun ve uygulamaları cihazınıza indirebileceğiniz gibi yüklü olan uygulamaları da tekrar güncelleştirebilirsiniz. Aptoide mağazasında cihazınıza yüklü olan tüm uygulamaların geriye dönük bütün sürümlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca, “Appcoins” Kripto parasını kabul eden ilk uygulama mağazasıdır.

Aptoide Neden Kullanılır?

Telefon veya tabletlerinize en sevdiğiniz oyun ve uygulamaları Aptoide uygulamasıyla ücretsiz bir şekilde cihazınıza yükleyebilirsiniz. Google Play’in sert politikaları nedeniyle bazı yüklü uygulamalara kısıtlama gelebilmektedir. Alternatif olarak android cihazınıza Aptoide uygulamasını yüklediğinizde kısıtlanmış tüm uygulama ve oyunları rahatlıkla cihazınıza yükleyebilirsiniz. Kullanıcılar, Google’nin sert politikaları yüzünden güncellemelere ulaşamadıkları için alternatif bir çözüm Aptoide uygulamasını tercih etmektedir.

Aptoide Nedir?
Aptoide Nedir?

Cihazınızda varsayılan yüklemeleri Aptoide’nin tanıması durumunda indirmek istediğiniz tüm oyun ve uygulamaları Aptoide tarafından yapabilirsiniz. Cihazınıza önceden yüklediğiniz programları kaldırabilir veya  yönetebilirsiniz. Aptoide hesabınıza giriş yaptığınızda var olan arkadaşlarınızın uygulamalarını da rahatlıkla görebilirsiniz. Tüm dünyada milyonlarca kullanıcıya sahip olan Aptoide uygulaması, ücretli olan uygulamaları, ücretsiz olarak telefon veya tabletlerinize yükleyebilirsiniz.

Aptoide Uygulamasının Özellikleri Nelerdir?

 • Doğrudan cihazınıza indirebileceğiniz milyonlarca APK oyun ve uygulamaya sahip olması
 • Yeni çıkmış oyun ve uygulamaları kolayca keşfetmenize
 • Google Play’de bulunan ücretli uygulamaları, ücretsiz olarak indirebilmenizi
 • Belirli bir konu veya alanlara yönelmiş mağazalara göre geniş arama imkanı sunması
 • Kötü amaçlı yazılımlar nedeniyle güvenlik iyileştirmeleri
 • Araştırılan uygulamayı kolayca ulaşmanızı sağlayacak yerleşik arama motorunun olması
 • Yüklü uygulamalarınızı en son sürüme sahip olup olmadığını öğrenebilme imkanı sunması
 • Lite sürümü ile dünyanın en hızlı uygulama mağazasına sahip olması
Aptoide Nedir?
Aptoide Nedir?

Aptoide Nasıl Kullanılır?

Aptoide uygulamasının kullanımı oldukça basittir. Öncellikle cihazınıza Aptoide paketini yüklemelisiniz. Aptoide paketini cihazınıza yükleyebilmeniz için bilinmeyen kaynaklardan indirmelere izin verme seçeneğini etkinleştirmeniz gerekmektedir. Daha sonra aşağıda verdiğimiz adımları uygulayabilirsiniz.

 • Öncelikle bir kullanıcı hesabı oluşturmalısınız.

Google veya Facebook hesap bilgilerinizi kullanarak hesap oluşturabiliyorsunuz.

 • Daha sonra kullanıcı ayarlarını tercihlerinize göre kişileştirin.

Aptoide uygulamasını kendi isteğinize göre özelleştirme ve cihaz kullanım şeklinize göre ayarlamak için seçtiğiniz ayarları devre dışı ya da etkinleştirme hakkına sahipsiniz.

 • Sevdiğiniz oyunları ve indirebileceğiniz farklı kategorilerdeki uygulamaları kolayca araştırabilirsiniz.

Editör seçimine göre bulunduğunuz konumda en çok indirilen, en popüler uygulamalara, birinci sıradaki oyunlara göz atabilirsiniz. Aptoide, hiç duymadığınız uygulama ve oyunları keşfetmenin harika bir yoludur.

Güncel Tekno

Merak ediyor, araştırıyor, öğreniyor ve paylaşıyoruz...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı!

Bir Reklam Engelleyiciyi etkinleştirmiş olabileceğinizi fark ettik. Lütfen sitemizin en iyi şekilde Reklam Engelleyiciler kapalıyken deneyimlendiğini unutmayın.