Kripto Para

Alien Worlds Nedir?

Alien Worlds Nedir?

Alien Worlds (TLM), tarayıcı oyuncuları arasındaki ekonomik rekabeti ve işbirliğini sağlamayı hedefleyen bir NFT coinidir. Oyuncuları, rakip Merkezi Olmayan Otonom Kuruluşları (Gezegen DAO’lar) kontrol altına almak ve ek oyunlara erişim elde etmek için gerekli olan Trilium (TLM) için rekabet etmeye teşvik eder.

Alien Worlds Nedir ?
Alien Worlds Nedir?

Alien Worlds Metaverse‘de oyuncular, Trilium (TLM) madenciliği yapmak, savaşlara katılmak ve oyun içi görevleri tamamlamak için dijital oyun öğeleri yani NFT elde edebilirler. Oyuncuların, stratejileri ve gelişimine bağlı olarak en uygun NFT’leri satın alıp bir araya getirebilirler. Planet Decentralized Autonomous Organizations’ta (Gezegen DAO’nun) Meclis Üyelerini seçerek oyuncular yönetimle meşgul olabilir ve böylece oyunun yönünü etkileyebilirler.

Trilium (TLM), Alien Worlds Metaverse‘nin yerel yardımcı program coinidir. Ayrıca aşağıdaki belirttiğimiz gibi kullanım şartlarına sahiptirler.

TLM sahip oyuncular, gezegenlerin yönetimine ve diğer potansiyel ödüllere katılmak için mevcut TLM Tokenlerini stake edebilirler.

Alien Worlds Nedir ?
Alien Worlds Nedir?

Stake işlemi, NFT ve TLM madenciliğine katılmak için seçilmiş bir gezegende TLM Token hissesine sahip olabilirler.

Oyun İçi Para Birimi TLM tokenları, oyuncuların öğeleri yükseltmek veya satın almak, savaşlara , görevlere ve diğer oyun içi aktivitelere kullanmak için TLM’ye ihtiyaç duyduğu Alien Worlds oyunundaki para birimidir.

Oynanış Teşvikleri ise aktif kullanıcılar içim oyun içi etkinliği ve ekosistemi geliştirmek amacıyla katılım ödüllerini TLM mining yapabilirler.

NFT Satın Alma ise oyunlar için TLM madenciliği yapmak, savaşlara katılmak ve oyun içi görevleri tamamlamak için NFT olarak eklenmiş oyun içi ekipmanları satın alabilirler.

Proje, iki tur özel coin satışından 2,5 milyon dolar topladı

Fon satış turu Maksimum coin arzının %7.06’sı 0.0021 USD TLM’den satıldı.

Ön satış turu Maksimum coin arzının % 3.43’ü 0,0030 USD TLM’den satıldı.

13 Nisan 2021 sabah 8:00’de Binance’de listelendiğinde, toplam TLM arzı 5,135,726,585 ve mevcut dolaşımdaki arz 1,240,473,079 TLM oldu.

Alien Worlds Nedir ?
Alien Worlds Nedir?

Alien Worlds Metaverse’de , oyuncular Gezegen DAO‘ları stake etme ve oylama seçimiyle oyundaki güçlerini yükseltmek için kullandıkları Trilium (TLM) için rekabet ettikleri simülasyonlu bir ekonomi türüdür. Hem gezegenler hem de oyuncular TLM token için rekabet ederek gruplar arasında çekişmeli rekabete ve işbirliğine yol açar.

Alien Worlds (TLM) tokeni Binance’te işlem görüyor. Binance’te bu linkten hesap açarak %20 komisyon indirimi kazanabilirsiniz.

Güncel Tekno

Merak ediyor, araştırıyor, öğreniyor ve paylaşıyoruz...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı!

Bir Reklam Engelleyiciyi etkinleştirmiş olabileceğinizi fark ettik. Lütfen sitemizin en iyi şekilde Reklam Engelleyiciler kapalıyken deneyimlendiğini unutmayın.