Teknoloji Haberleri

Akbank 1000 TL Değerinde Chip Para Nasıl Kazanılır

Akbank 1000 TL Değerinde Chip Para Nasıl Kazanılır?

Akbank şu anda yeni üye olanlara 1000 TL değerinde Chip Para vermektedir. Yapmanız Gerekenler Axess Kredi Kartına başvurmak ve anlattığımız adımlara uymak. Anlattıklarımızı doğru şekilde yaparsanız 1000 TL kazanacaksınız. Acil nakit ihtiyacınız varsa kredi çekmeden 1000 TL kazanabilirsiniz.

 

Akbank bu kampanyayı belirli aralıklarla tekrardan yapmaktadır eğer bu makaleyi ileri bir tarihte görüyorsanız merak etmeyin bu makale sayesinde kampanyayı yapabilirsiniz.

 

Kampanyayı Kimler Yapabilir?

  • Önceden hiç Kredi kartı olmayanlar(Kredi kartı olanlarda yapabilir ama kredi notu düşük olanlara zor veriyorlar)
  • 18 yaş ve üstü bireyler.
  • Kampanyalar kısmında 1000 TL Chip Para kampanyası gözükenler.

1- Akbank Başvurusu

Akbank’a mobil uygulama üzerinden çok kolay bir şekilde başvurabilir ve birkaç dakika sonra Akbank hesabınızı aktif edebilirsiniz. Akbank sizden kimlik bilgilerinizi ve kimliğinizi akıllı telefonların arkasında bulunan NFC Okuyucuya okutmanızı isteyecektir. Kimliğinizi telefonun arkasına açılı şekilde tutarsınız kimliğinizi okuyacaktır. Şuana kadar anlattıklarımızı başarılı bir şekilde tamamladıysanız Akbank müşteri temsilcisi ile görüşmenizi isteyecektir, endişelenmeyin bu işlem sadece kimliğinizi doğrulamak içindir. Müşteri temsilcisi ile görüşmenizin ardınızdan telefonunuza geçici Akbank şifreniz mesaj atılacaktır. Şuana kadar her şeyi başarılı ile tamamladıysanız diğer adıma geçelim.

UYARI: Meslek kısmana kesinlikle Öğrenci yazmayınız!!! Gelirinizi 5000 TL + yazınız.

Eğer telefondan başvuru yapmak istemiyorsanız en yakın Akbank şubesine giderek başvuru yapabilirsiniz.

Akbank Mobil'in kullanım verileri ve Akbank'ın uzaktan müşteri edinimine  dair detaylar - Webrazzi
Akbank 1000 TL Değerinde Chip Para Nasıl Kazanılır?

 

2-Axess Başvurusu

Mobil uygulamadan Axess başvurusu yapın istedikleri bilgileri verdikten sonra kartınız kullanıma açılacaktır. Kredi kartınızın bu kampanya için minimum 1000 TL + limiti olması gerekiyor.

Akbank'ın tamamen dijital Axess Kredi Kartı duyuruldu - Digital Age
Axess Kredi Kartı

 

3-Kampanya için Axess Ayarlamaları

Kampanya için bazı ayarlamalar yapmamız lazım, öncelikle kartınızın kesinlikle internet alışverişlerine açık olduğundan emin olun. Kredi kartı bilgilerinizi kartınıza tıkladığınızda üst tarafta çıkan göz ikonuna tıklayarak öğrenebilirsiniz. Harcama yaptıkça internet limiti düşeceği için kredi kartınıza tıkladığında göz ikonunun yanındaki 3 noktaya basın oradan “Limitleri Yönet” butonuna tıklayın daha sonra “İnternet Limiti Güncelleme” butonuna tıklayın oradan “Alışveriş Yaptıkça Azalan” seçin.

 

GEREKLİ UYGULAMALAR

Kampanyayı yapmanız için Fups-Param-Iyzico-Money Pay-Nays uygulamaları gerekmektedir. Nays burada en önemli uygulama.

Nays için İş Bankası hesabınızın olması gerekiyor.

FUPS | FUPS Kart
Fups uygulaması

4-Akbank Chip Para Kampanyası Nasıl Yapılır

Yukarıda ki uygulamaları edindikten sonra hepsinde birer tane Sanal Kart açınız. Sanal Kartları başarıyla açtıktan sonra yapmanız gereken bu uygulamalara 1000 TL ya da daha üstü bir tutar Axess Kredi kartınızdan yüklemenizdir. Bu işlem normal alışveriş yapmak gibi uygulamalarda bakiye yükleme bölümünden Banka ya da Kredi kartını seçin ve Axess kartınızla ödeme yapın. Ödeme başarılı bir şekilde gerçekleşirse Akbank tarafından tarafınıza 200 TL Chip Para kazandığınızı söyleyen bir mesaj gelecektir eğer o mesaj geldiyse doğru yoldasınız. Bakiye yükledikten sonra hangi uygulamaya yüklediyseniz o uygulamadaki kart bilgilerinizi Nays uygulamasına ödeme yapmak için kullanmanız gerekiyor önceki işlemin aynısı Nays için uyguluyorsunuz sadece. Nays uygulamasına paranız geldiği zaman tek yapmanız Akbank hesabınıza o parayı havale etmeniz. Havaleden sonra Axess Kredi kartınızın borcunu ödeyerek bu sefer başka uygulamalarda uygulayın (hepsinde sonradan Nays uygulamasına atmanız gerekiyor).

Nays Nedir? İş Bankası Nays Uygulaması Nasıl Çalışıyor?
Nays uygulaması

Eğer her şeyi doğru yaptıysanız 5 kere 200 TL Chip Para kazandınız mesajı gelmiş olmalı gelmediyse 1 gün bekleyin ve diğer gün tekrar yükleme yapın (Sadece tek uygulamaya yaptığınız yükleme günde 1 kere işe yarıyor, tekrardan o uygulamaya yükleyerek Chip Para kazanmak istiyorsanız 1 gün beklemelisiniz).

 

Her şey tamam 5 kere kazandınız ve kredi kartı borcunuzu ödediniz, kartınıza tıkladığınızda kazandığınız Chip Para miktarını göstermektedir(Bazen geç güncelleniyor endişelenmeyin mesaj aldıysanız 5 kere 1000 TL Chip Para kazanmışsınızdır). 6. işlem Iyzico ile para aktarımı tek yapmanız gereken şey Iyzico’a 1000 TL kredi kartınızdan ödemek bunu yaptıktan sonra tekrar parayı Nays’a atınız, oradan dilediğiniz banka hesabına atabilirsiniz parayı.

iyzico Nedir? iyzico Komisyon Oranları ve iyzico Entegrasyon | WM Aracı
Iyzico uygulaması

Parayı dilediğiniz banka hesabınıza çektikten sonra Akbank uygulamasına girin oradan kredi kartınıza tıklayın alt tarafta Ekstre kısmı çıkacak, Iyzico ekstresinin altında “Chip Para ile Öde” seçeneği var ona tıklayarak 1000 TL Iyzico ödemenizi 1000 Chip Para ile ödeyin, bu işlemden sonra kredi kartınızın borcu kapanacak ve elinize 1000 TL nakit geçecektir. Güle Güle harcayın!

Güncel Tekno

Merak ediyor, araştırıyor, öğreniyor ve paylaşıyoruz...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı!

Bir Reklam Engelleyiciyi etkinleştirmiş olabileceğinizi fark ettik. Lütfen sitemizin en iyi şekilde Reklam Engelleyiciler kapalıyken deneyimlendiğini unutmayın.